tajlil
08 بهمن 1401 - 15:05

۲۶۴ دانش آموز دختر ورامینی به راهیان نور اعزام شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: در مرحله اول اعزام اردوی راهیان نور دانش آموزی با همکاری اداره آموزش و پرورش، امروز ۲۶۴ نفر از دانش آموزان دختر مدارس متوسطه دوم به مناطق عملیاتی جنوب کشور در استان خوزستان اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری از ورامین، سرهنگ مهدی امینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام ورامین صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با همکاری ادارات آموزش و پرورش ورامین و جوادآباد امروز شنبه در اولین مرحله اعزام اردوی راهیان نور دانش آموزی، تعداد ۲۶۴ نفر از دانش آموزان دختر مدارس متوسطه دوم ورامین به مناطق عملیاتی جنوب کشور در استان خوزستان اعزام شدند.

وی گفت: در این سفر، دانش آموزان با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بای رشادت ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی ها مردان این سرزمین بیش از پیش آشنا خواهند شد، مردانی که برای ما عزت و سربلندی و استقلال و امنیت به ارمغان آورند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین افزود: با حضور در این سرزمین مقدس که جای جای آن آمیخته به خون شهدا است یادآوری خواهد شد که امنیت و استقلال تصادفی نیست بلکه به پای آن هزینه شده است و ۳۰۰ هزار نفر از بهترین های این سرزمین به شهادت رسیدند.

سرهنگ امینی بیان کرد: گفتنی است علاوه بر این مرحله، در ۲۳ بهمن مرحله دوم راهیان نور دانش آموزی دختران با همین ظرفیت برگزار خواهد شد و پس از آن در اسفند ماه نیز در ۲مرحله راهیان نور دانش آموزی پسران به تعداد مجموع ۵۳۰ نفر برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1002697